تبلیغات
مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
 
 
 
مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی آماده
مقاله شماره 11 فیزیک: موادی با ویژگی های مغناطیسی

چکیده
هدف: هدف مقاله، بررسی ویژگی ها و احتمالات کاربردی مواد مغناطیسی نرم و سخت جدید می باشد. دیدگاه دیگری که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد، مقایسه این مواد با مواد مغناظیسی کلاسیک و نشان دادن تاثیر آنها روی توسعه تکنولوژی مدرن مرتبط با کوچک سازی دستگاه ها در زمینه های مختلف تکنیک ها می باشد. 

طراحی/متدولوژی/راهکار: اساس اصلی این مقاله، مقایسه ویژگی ها و احتمالات کاربرد مواد مغناطیسی نرم و سخت با در نظر گرفتن توسعه ی تکنولوژی ساخت و تولید  این مواد می باشد که با دستیابی به ماکزیمم ارزش های احتمالی ویژگی ها به ساده سازی ساخت ماشین ها و دستگاه ها با استفاده از عناصر مغناطیسی اجازه می دهد. 

یافته ها: در مقایسه با مواد مغناطیسی کلاسیک، مواد مغناطیسی مدرن دارای تکنولوژی بهینه تولید با ویژگی هایی می باشند که به کوچک سازی، ساده سازی و کاهش هزینه های دستگاه ها اجازه می دهند. 

استنباط های عملی: بررسی بیشتر برای دستیابی به ویژگی های بهبودیافته مواد مغناطیسی و بررسی های ساخت های ماشین ها و دستگاه های جدید با این مواد هنوز مورد نیاز می باشند. 

اصالت/ارزش: این مقاله مروری بر توسعه مواد مغناطیسی مدرن می باشد. 

کلیدواژه: آلیاژ فلزی، ساخت و پردازش، مواد مغناطیسی، کاربرد

1. مقدمه
اکثر مواد ویژگی های مغناطیسی دارند. می توان با بررسی حلقه ی پسماند، اطلاعات زیادی در مورد مواد مغناطیسی بدست آورد که رابطه ی بین چگالی شار مغناطیسی القا شده B و نیروی مغناطیسی H را نشان می دهد. که اغلب حلقه ی B-H نامیده می شود. 
برخی از مواد رایجی که ویژگی های مغناطیسی به راحتی قابل تشخیص دارند شامل آهن، برخی از فولادها و سنگ آهن معدنی می باشند؛ با این حال، تقریبا هر ماده تحت تاثیر یک درجه یا درجه ی دیگری با حضور میدان مغناطیسی قرار می گیرد، گرچه در اکثر موارد تاثیر برای تشخیص آن بدون تجهیزات خاص خیلی ناچیز می باشد. نیروهای مغناطیسی، نیروهای بنیادی می باشند که از حرکت بار الکتریکی حاصل می شوند. زمانیکه ماده ای درون میدان مغناطیسی قرار می گیرد، نیروهای مغناطیسی الکترون های ماده تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. 

قیمت ترجمه فارسی: 8000 تومان
     دانلود نسخه انگلیسی و خرید ترجمه فارسی ژورنال از لینک های پایین


 
آخرین مطالب

» سفارش ترجمه ( سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 )
» مقالات انگلیسی با ترجمه آماده ( سه شنبه 4 خرداد 1395 )
» دعوت به همکاری و استخدام ( جمعه 14 اسفند 1394 )